Radijo byla. Ar teismui sprendžiant motinai ar tėvui atiteks vaiko globa, moterys turi privilegijų? Pareigūnų smurtas tirtas net penkerius metus

Radijo byla

2021.03.09 14:05

Radijo byla. Ar teismui sprendžiant motinai ar tėvui atiteks vaiko globa, moterys turi privilegijų? Pareigūnų smurtas tirtas net penkerius metus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kiek tiesos svarstymuose, kad nagrinėjant šeimos ginčų bylas ir sprendžiant kuriam iš tėvų atiteks vaiko globa, pirmenybė teikiama moteriai?

Ką liudija naujausi „Lietuvos korupcijos žemėlapio“ duomenys? Ar mažėja korupcijos apraiškų Lietuvoje, kai nemažai žmonių vis dar įsitikinę, jog nedidelis kyšis padės išspręsti problemą ar gauti geresnę paslaugą?

Apie pareigūnų įgaliojimų viršijimą, apie vadinamąjį institucinį smurtą. Kodėl su juo susijusi byla tirta taip ilgai? Kaip elgtis su tokiu smurtu susidūrus?

Laidoje dalyvauja: Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Tomas Romeika, Panevėžio apygardos teismo psichologas Nerijus Ogintas, Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus pavaduotoja Rūta Kaziliūnaitė, Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro vadovė Kristina Mišinienė, Kauno apygardos prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Valentinas Alekna, VU Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto dėstytoja dr. Dovilė Petkevičiūtė-Barysienė.

Ved. Artūras Matusas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Kaip elgtis gavus pirmąjį šaukimą į teismą arba antstolio raginimą? Ką derėtų žinoti apie pirkimo pardavimo sutartis, savo teises susidūrus su pareigūnais ar kelią tvora užtvėrusiu kaimynu? Teisininkų patarimai pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo byla

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.