Labas rytas, Lietuva II d. Vilniuje per vasarį kas valandą buvo parduota po 5 būstus

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ II d.

703 parduoti būstai per vasarį Vilniuje: kas lemia tokią statistiką?
Nekilnojamojo turto srityje sumuštas dar vienas rekordas. Nekilnojamojo turto bendrovė „Citus“ suskaičiavo, kad per vasarį Vilniuje kas valandą buvo parduota po 5 būstus. Pokalbis apie šią statistiką su Nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentu Mindaugu Statulevičiumi.

Nykstantis krepšių pynimo amatas: pasvaliečiui pomėgis tapo pragyvenimo šaltiniu
Krepšių pynimas iš lazdyno nykstantis amatas, tačiau Pasvalio rajono buvęs ūkininkas taip pamėgo juos gaminti, kad tai jam tapo ir pomėgiu ir pragyvenimo šaltiniu. Tačiau vyras vien tuo neapsiribojo, matydamas didelį miesto žmonių susidomėjimą šiais gaminiais, jis ėmė drožti ir geldas, kurios šiais laikais naudojamos nebe praktiškai, o kaip suvenyrai puošiantys miestiečių namus.

Dietologė apie apie kavą: tai unikalus gėrimas, kurį reikia vartoti saikingai
Lietuvoje 11 kartų daugiau nuperkama kavos nei arbatos. Pokalbis apie kavos ir arbatos mitus su gydytoja dietologe Edita Gaveliene.

Augalų entuziastai namuose sukuria džiungles: ne tik valo orą, bet ir padeda ugdyti kantrybę
Namų džiunglės gali skambėti egzotiškai, bet iš tiesų visa tai gali būti ir jūsų namuose. Kalbame apie kambarinius augalus, kurie dažnuose namuose pastaruoju metu dėl karantino sulaukė daugiau dėmesio. Tačiau kuo čia dėtas gyvenimas mieste ir kaip prie kambarinių gėlių populiarumo prisideda NASA?

Ved. Ugnė Siparė