Labas rytas, Lietuva I d. Kiek kainuoja sukurti priklausomybę nuo greitojo maisto?

Tempimo pratimai apatinei kūno daliai – tokia šiandien „Žvalaus ryto“ mankšta, neabejotinai naudinga tiems, kurie kasdien nemažai laiko praleidžia sėdėdami. Mankštintis kartu kviečia kineziterapeutė Jūratė Kliukaitė.

Atrodo, pastaruosius metus pasaulis sukasi kiek lėčiau – niekur nereikia skubėti. Dėl karantino apribojimų atsiradusį laisvą laiką kiekvienas įprasmina skirtingai. Keli pavyzdžiai – reportaže.

Šiąnakt Jungtinėse Valstijose išdalyti vieni iš prestižiškiausių apdovanojimų kino pasaulyje – auksiniai gaubliai. Šiais metais tarp nominantų – kaip niekad daug „Netflix” platformos kūrinių, geriausio režisieriaus kategorijoje pirmą kartą net trys moterys nominantės. O mes šį rytą kviečiame ne tik pasidžiaugti nugalėtojais, tačiau ir nerti gilyn į šių apdovanojimų istoriją.

Šį rytą dėmesį skiriame prof. dr. Gediminui Niaurai – mokslo premijos laureatui fizinių ir technologinių mokslų srityje.

Mokslininkai paskaičiavo, kad greitasis maistas – daug pinigų išleisti priverčianti priklausomybė. Apie tai plačiau rubrikoje „Ryto piniginė“ pasakoja LRT žurnalsitė Jurgita Čeponytė.

Ved. Ugnė Siparė.