Su Kavaliausku ir kitomis bokso žvaigždėmis dirbantis Egis Klimas: nemanau, kad tai mano darbas, manau, kad tai mano gyvenimas

Profesionalių kovos menų pasaulyje visi dažniausiai mato kovotojus ir jų agentus, kurie garsiai kalba apie kovą ir ieško priešpriešos taškų. Tačiau užkulisiuose nuolatinį, sunkų ir būtiną darbą atlieka vadybininkai, jų vaidmuo – milžiniškas. Vienas iš šios profesijos atstovų – lietuvis Egis Klimas, po savo sparnu priėmęs ne vieną pasaulio čempioną ir dirbantis su vienu geriausių Lietuvos bokso profesionalų Egidijumi Kavaliausku.

E. Klimas gimė dar sovietų Lietuvoje, Kaune, o vėliau pasitraukė į Vakarus ir ten praleido didžiąją gyvenimo dalį. Vis dėlto Lietuvos niekada nepamiršo – ji liko vadybininko širdyje ir lūpose.

„Aišku, kad man svarbus ryšys su Lietuva. Čia esu gimęs, užaugęs, čia mano giminės, draugai, artimieji, mano tėvai Lietuvoje palaidoti. Kad ir kaip būtų, Lietuva yra gimtinė, mano gimtoji žemė, nors daugiau nei pusę gyvenimo esu pragyvenęs JAV“, – LRT.lt kalbėjo E. Klimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Ugnė Siparė. LRT darbuotojai
01:58
139
Neda Letukytė. LRT darbuotojai
01:39
64
Lina Patskočimaitė. LRT darbuotojai
01:35
75
Armas Rudaitis. LRT darbuotojai
01:41
73
Tomas Didžgalvis. LRT darbuotojai
01:24
135
Nemira Poškienė. LRT darbuotojai
01:36
114
Daugiau