Žinios. Kauno ledo arena virto vakcinavimo centru: pirmą dieną paskiepys 650 gyventojų

Per praėjusią parą nustatyti 624 nauji užsikrėtusieji koronavirusu. Nuo COVID-19 mirė 13 žmonių.

Darbą pradeda didžiausias vakcinavimo centras Lietuvoje – Kauno ledo rūmai.

Jau šiandien greitaisiais antigeno testais pradedami testuoti keleiviai, iš Klaipėdos keltais plaukiantys į Švediją ar Vokietiją.

Savaitę Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos pradinukai eina į mokyklą. Šiandien moksleiviai ir mokytojai testuoti – stebima, ar neplinta koronavirusas.

„Demokratijos šventėje“ – vienas dalyvis. Penktadienį paaiškėjo, kad visi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko rinkimuose iškelti kandidatai savo kandidatūras atsiėmė, vieninteliu palikdami partijos pirmininko pareigas šiuo metu einantį Gabrielių Landsbergį. Politologai sako, kad nors tai nestebina, visgi konkurencija būtų naudinga partijai.

Šiandien antroji Europos Vadovų tarybos diena. Per vaizdo konferenciją aptarti saugumo ir gynybos klausimai, Bendrijos pasirengimas atremti kibernetines atakas, hibridines grėsmes bei Briuselio ir NATO santykius.

Tbilisyje šimtai žmonių reikalauja opozicinės partijos lyderio Niko Melijos laisvės.

Jungtinių Valstijų prezidentas pirmą kartą telefonu kalbėjosi su Saudo Arabijos karaliumi.

Lietuvos kultūros tarybos užsakymu pernai atliktas tyrimas parodė, kad kultūros srityje esame aktyvi šalis. Tačiau kultūros sektoriaus atstovai tuo abejoja.

Paryžiaus taryba nusprendė uždaryti daugiau nei 2 šimtus metų miesto centre prie Senos upės rengiamą paukščių turgų.

Sportas. Orai.

Ved. Marijus Žiedas.