Labas rytas, Lietuva I d. Gelūnas pasigenda ryžtingesnių Vyriausybės sprendimų: ar kultūra yra marginali ir nesvarbi?

Vasario 26 d. „Labas rytas, Lietuva“ laida kviečia žiūrovus rytą praleisti kartu.

Tinklaraštininkė burokėlius naudoja ne tik šaltibarščiams – šylant orams, siūlo išbandyti burokėliu karpačio

Oras lauke po truputį primena artėjantį šiltąjį sezoną, tad kviečiame pavasarį pasikviesti ir į savo lėkštes. Burokėlių karpačio – tokį patiekalą šiam rytui, o gal kaip savaitgalio užkandį, siūlo pasigaminti maisto tinklaraštininkė ir kulinarinės knygos autorė Julija Steponavičiūtė.

81-erių vokietė „TikToke“ laužo standartus: kelia įrašus, kuriuose sportuoja, šoka ir vykdo iššūkius

Jauni esame tol, kol mūsų gyvenimas pilnas judesio. Apie judesį ne tik išėjus į užtarnautą poilsį, bet ir tarnybos metu – reportaže.

MO muziejaus direktorė: jau yra ir tyrimų, įrodančių, kad tikimybė užsikrėsti muziejuje mažesnė, nei parduotuvėje

Kultūros įstaigos vis dar uždarytos. Ministras teigia, kad artimiausiu metu tikimasi geresnės epidemiologinės situacijos – tik tada galima bus priimti kultūros sektoriui palankius sprendimus. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus vadovas Arūnas Gelūnas ir MO muziejaus direktorė Milda Ivanauskienė.

Nauja iniciatyva sieks palengvinti profesionalių moterų paiešką ir didinti jų matomumą viešojoje erdvėje

Šiandien pristatoma nauja iniciatyva „Profesionalės.lt“, taip pat vyks diskusija „Moters balsas viešajame diskurse“. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – šios iniciatyvos autorė Marija Šaraitė ir Lygių galimybių kontrolierė Agneta Skardžiuvienė.

Ryto klausimas: kuri šalis yra didžiausia pistacijų augintoja?

Šiandien minima pistacijų diena. Šią dieną siūloma pasimėgauti šiais riešutais arba pasigaminti desertą su pistacijomis. „Kalendoriaus“ žaidime klausiame jūsų: kuri šalis yra didžiausia pistacijų augintoja?

Socialinių tinklių apžvalga su Gabriele Kloniūnaite.

Ved. Ignas Krupavičius.