Žinios. Neringos savivaldybė naujus butus išdalijo valdininkams, skurstantieji liko be nieko

Vyriausybės sprendimu, nuo šiandien galima nebedėvėti kaukių atvirose erdvėse, kai šalia nėra žmonių. Viešose uždarose erdvėse kaukių dėvėjimo tvarka nesikeIčia. Taip pat nuo šiandien gyvenantiems besiribojančiose Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, leidžiama judėti jų ribose.

Neringos savivaldybė vaizdingoje kurorto vietoje pastatė naujų modernių butų su mansardomis, tačiau juos išdalijo ne labiausiai skurstantiesiems, o merijos tarnautojams. Butus gavo ir tie valdininkai, kurie neseniai patys įsigijo nekilnojamojo turto gretimoje, Klaipėdos, savivaldybėje.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė pristatys kompensacijų už darbuotojų testavimo nuo COVID-19 priemonę. Nuo antradienio verslas gali pradėti rinkti sąskaitas už atliktus testus, kurie vėliau bus kompensuojami. Priemonę gali gauti smulkios ir vidutinės įmonės, kurių veikla karantino metu buvo apribota.

Lenkijos sostinėje Varšuvoje iškilo aukščiausias Europos Sąjungoje dangoraižis, keliasdešimt centimetrų pralenkęs iki „Brexito“ aukščiausio dangoraižio titulą Bendrijoje turėjusį Londono Shardą.

Ved. Justė Tamošaitienė.