Laba diena, Lietuva. Medžiaginės kaukės – leisti ar drausti?

Lietuvoje užvirė diskusijos dėl kaukių dėvėjimo uždarose patalpose. Ar tikrai reikėtų užsdrausti medžiagines kaukes ir leisti naudoti tik medicinines arba respiratorius pasakoja KTU Aplinkosaugos technologijų katedros profesorius Dainius Martuzevičius ir PSO specialiusis patarėjas Europai Vytenis Andriukaitis.

Joe Bidenui – galvosūkis dėl atsako Rusijai. Apie tai daugiau pasakoja užsienio naujienų redaktorius Vykintas Pugačiauskas.

Ingridos Šimonytės komentarai po Vyriausybės posėdžio ir pasitarimo.

Seime aistras kelia Partnerystės įstatymo klausimai. Žmogaus teisių komiteto pirmininkas, įstatymo iniciatorius Tomas Vytautas Raskevičius sulaukė ir asmeininės kritikos. Daugiau nei 300 tūkst. asmenų pasirašė peticiją, kuria ragina Raskevičių trauktis iš užimamų pareigų. Daugiau apie tai pasakoja Seimo LVŽS frakcijos seniūnė Aušrinė Norkienė ir Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius.

Jau aišku, kad karantinas mūsų šalyje tęsiamas, bet nėra aišku, kokių atlaisvinimų gali tikėtis verslas, o tai reiškia, kad norintys vairuoti irgi turės palaukti. Teigiama, kad „Regitroje“ jau nusidriekė per 10 tūkst. norinčiųjų laikyti vairavimo egzaminą eilės. Apie tai daugiau pasakoja „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

Lietuvos Jūrų muziejuje – netikėtas eksponatas. Pirmasis lietuviškas povandeninis laivas. Daugiau apie eksponatą padaskoja Laivybos istorijos skyriaus vedėjas Edvinas Ubis.

Socialinių tinklų apžvalga su Audra Avižiūte.

Ved. Guoda Pečiulytė.