Laba diena, Lietuva. Bus peržiūrėta tėvystės ir motinystės išmokų tvarka: kokią įtaką tai turės gavėjams?

„Investuok Lietuvoje“ vadovas siūlo atkreipti dėmesį į finansinių technologijų įmones: tai – mūsų vizitinė kortelė

Lietuva pirmauja ES pagal finansinių technologijų arba FINTECH įmonių skaičių. Prie plėtros prisidėjo ir „Brexitas“, kadangi nemažai įmonių išssiėmė licensijas Lietuvoje. Ar pandemija pakeitė šią rinką? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ pokalbis su „Investuok Lietuvoje“ vadovu Mantu Katinu.

Šešelgytė: vakcinų klausimas gali tapti pasaulio moraliniu testu

Ketvirtadienis – metas politologės Margaritos Šešelgytės komentarui. Pagrindinė pokalbio tema – Jungtinių Tautų vykdoma „Covax“ programa.

Paežerių dvaro languose – išskirtinė paroda: pasipuošė tautininės ornamentikos karpiniais

Per karantiną uždarius renginių sales, ieškoma kitokių ekspozicinių erdvių. Šįkart kviečiame pasižvalgyti Paežerių dvare. Dvaro languose pristatoma kūrybinės grupės „Sėjinis“ karpinių iš popieriaus paroda. Septynios karpytojos languose sukūrė įvairias kompozicijas. Jose – tautinės ornamentikos ženklai.

Savarankiškai dirbantiems – didesnės išmokos: atvejai bus sprendžiami individualiai

Savarankiškai dirbantys gali tikėtis didesnių išmokų – nuspręsta individualiai vertinti atvejus. Taip pat planuojama peržiūrėti ir motinystės bei tėvystės išmokų tvarkas. Apie išmokas pasakoja Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Krintančios testavimo apimtys: į profilaktinius tyrimus dėl COVID-19 visuomenė žiūri skeptiškai

Stebint kasdienę COVID-19 statistiką, į akis krinta, kad testavimo apimtys yra sumažėjusios. Sveikatos apsaugos ministras situaciją aiškina tuo, kad mažėja žmonių, jaučiančių simptomus, dėl to mažiau ir besikreipiančių į punktus. Apie situaciją – pokalbis su sveikatos apsaugos ministro padėjėja Simona Bieliūne ir Raseinių rajono meru Andriumi Bautroniu.

Australijoje priimtas įstatymas iššaukė radikalią „Facebook“ reakciją: neleidžia dalintis žiniasklaidos turiniu

„Facebook“ Australijoje užblokavo naujienų turinį – gyventojai savo paskyrose nebegali dalintis žiniasklaidos naujienomis. Taip socialinis tinklas sureagavo į valdžios sprendimą apmokestinti naujienų sklaidą. Komentuoja LRT užsienio naujienų redaktorė Indrė Urbaitė.

Zoologijos muziejų Kaune papildė naujas gyventojas – didžiulis Nilo krokodilas

Kauno Tado Ivanausko Zoologijos muziejuje naujas eksponatas – didžiulis Nilo krokodilas. Plačiau apie lietuvių Zimbabvėje sumedžiotą žmogėdrą-krokodilą pasakoja kolegė Kaune Jūratė Anilionytė.

Laidą užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Rasa Tapinienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau