Labas rytas, Lietuva I d. Kaip elgtis įvykus duomenų vagystei?

Vasario 17 d. rytą iš LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijos sveikinasi Ugnė Siparė ir Gabrielė Kloniūnaitė.

Laidą pradeda spaudos ir naujienų apžvalga.

Keliamės į Kanadą, kurioje lietuviai pasitinka vasario 16-ąją. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pokalbis su Lietuvos ambasadoriumi Kanadoje Dariumi Skusevičiumi.

Prancūzijos šiaurėje gražus reginys traukia mokslininkus ir paprastus smalsuolius. Ant kranto besiilsinti ruonių kolonija nepalieka abejingų. Kviečiame į šiuos jūros žinduolius pasidairyti ir jus.

Įvairių tyrimų duomenimis, karantinas į naudą neišėjo ir kepykloms – pastebima, kad duonos perkama mažiau. Nors priežasčių įvardijama įvairių, viena jų – žmonės duoną pradėjo kepti patys namuose, o savo kepiniais dalytis socialiniuose tinkluose. Kur slypi duonos populiarumas internete ir kokią duoną dažniausiai renkasi lietuviai – plačiau reportaže.

Kaip ir kiekvieną trečiadienį metas apžvelgti knygas. Šį kartą jas apžvelgia LRT KLASIKOS vyresnioji redaktorė Jolanta Kryževičienė.

Keliamės į Amsterdamą, kuriame žiema džiaugiamasi ypatingai – užšalusį kanalą pavertė čiuožykla.

Po duomenų nutekinimo šį kartą nukentėjo bendrovės „CityBee“ klientai – pavogti 110 tūkst. klientų asmens duomenys. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su Duomenų apsaugos inspekcijos direktoriumi Raimondu Andrijausku.

Legendinis, geriausias visų laikų, oro karalius – visi šie epitetai skiriami Michaelui Jordanui. 1963 m. vasario 17 d. Brukline gimęs krepšininkas šešis kartus tapo NBA čempionu, penkis pripažintas NBA naudingiausiu sezono žaidėju, šešiskart NBA finalo naudingiausiu žaidėju.

Pirmąją laidos dalį užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.