Labas rytas, Lietuva II d. Duris atvėrė grožio salonai – šurmulio mažiau, bet klientų eilės mėnesiui į priekį

Socialinė parama: kas man priklauso? Jei žinote, kad jums priklauso arba galėtų priklausyti kokia nors socialinė parama, pavyzdžiui, įsigyjant naują būstą jaunai šeimai, netekus artimojo ar turint neįgalumą, bet turite nesklandumų, dabar viskas gali kiek palengvėti. Dabar Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pristato naują įrankį, kuriame turėtumėte surasti viską lengvai ir aiškiai. Plačiau apie naujovę pasakojo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovas Tomas Kavaliauskas.

Pirmieji klientai gėlių parduotuvėse. Nuo pirmadienio leidžiama atsidaryti grožio salonams, ne maisto prekių parduotuvėms, gėlių parduotuvėms ir kitoms vietoms. Būtent gėlių parduotuvės nuo šiandien tampa prieinamos klientams kiek artimiau – nuo šiandien jas galime savomis rankomis išsirinkti ir patys. Kaip sekėsi gėlių parduotuvių atsiėmimo punktams ir ar jų savininkai sulaukė klientų nuo pat ryto?

Grožio salonuose – pirmieji klientai. Nuo pirmadienio leidus veikti mažoms parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą, grožio, tatuiruočių, masažo salonams ir kitiems paslaugų teikėjams, dauguma jų didelės naudos nesitiki. Tiesa, grožio salonai tapo viena iš daugiausiai dėmesio sulaukusia vieta karantino metu. Ar klientai jau užsirašo į eilę ir kaip saugosi grožio salonai?

Laidą užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga ir konkursai žiūrovams.

Ved. Ugnė Siparė.