Žinios. Sostinėje prasidėjo pedagogų vakcinavimas: norą skiepytis išreiškė beveik 8 tūkst. pedagogų

Per pasaulio sveikatos organizacijos misiją Uhane nerastas koronaviruso protrūkio šaltinis, bet mažai tikėtina, kad jis nutekėjo iš laboratorijos.

Visas darbas, atliktas dėl viruso ir bandant nustatyti jo kilmę, ir toliau rodo į natūralų šio viruso, ir panašių virusų rezervuarą – šikšnosparnių populiacija.

Praėjusią parą ištyrus beveik pusseptinto tūkstančio ėminių, patvirtinti 387 nauji užsikrėtimai koronavirusu. Nuo COVID-19 mirė dar 12 žmonių.

Sostinėje taip pat prasideda pedagogų vakcinavimas nuo COVID-19. Norą pasiskiepyti kol kas išreiškė beveik 8 tūkst. švietimo įstaigų darbuotojų. Kaune bus skiepijami maždaug 4 tūkstančiai švietimiečių. Juos paskiepyti tikimasi per artimiausias savaites.

Lietuvos ambasadore Jungtinėse Valstijose siūloma diplomatė Audra Plepytė.

Antroji Donaldo Trumpo apkalta po kelių valandų prasidės Jungtinių Valstijų Senate, kurį prieš mėnesį nusiaubė jo rėmėjų minia.

Nuo kovo vaistinės gali skiepyti gyventojus nuo gripo ir erkinio encefalito. Tačiau vaistinių atstovai sako, kad leidimus greičiausiai pavyks gauti tik mėnesio viduryje.

Sienos apsaugos tarnyba perdavė 11 naudotų visUreigių Lietuvos šaulių sąjungai.

Lietuvių kalbos komisija siūlo tris Baltarusijos pavadinimo keitimo variantus – Gudija, Baltarusia arba Baltoji Rusia.

Vilniaus šokio teatras „Low Air“ pakvietė jungtis pasaulio lietuvius į virtualius šokio, judesio ir improvizacijos susitikimus.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau