Laba diena, Lietuva. Lietuvos atspindys pasaulio žiniasklaidoje, sušvelnėjęs karantinas Estijoje ir šalutinis vakcinų poveikis

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“

Vaistų kontrolės tarnybos patarėja apie šalutinį vakcinų poveikį: pranešimų yra, bet jų dažnis – itin mažas

Vykstant vakcinacijos procesui atsiranda pranešimų apie COVID-19 vakcinų šalutinius poveikius. Paskiepytųjų Lietuvoje organizmo reakcijas analizavo šalies specialistai, laidoje pokalbis apie tai su VVKT Farmakologinio budrumo ir apsinuodijimų informacijos skyriaus vyresniąja patarėja Rugile Pilviniene.

Matulaitis apie sušvelnėjusį karantiną Estijoje: nors yra galimybė kažkur išeiti, tačiau žmonių antplūdžio nematyti

Estija nuo savaitės vidurio atlaisvino karantino ribojimus, pamažu grįžtama į normalų gyvenimą. Duomenys nėra geresni, nei Lietuvos. Kas paskatino Estijos politikos pasielgti kitaip? Pokalbis su LRT bendradarbiu Estijoje Vaidu Matulaičiu apie Estijose mažėjančius ribojimus.

Šešelgytė apie Borrellio ir Lavrovu susitikimą: abi pusės supranta, kad santykių pagerėjimas nėra tikėtinas, tačiau kalbėtis reikia

Po trijų metų pertraukos ES vadovas Žozepas Borellis susitiks su Rusijos užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu. Pokalbis su VU TSPMI direktore, politologe Margarita Šešelgytė apie vizitą Maskvoje.

Lietuvos atspindys pasaulio žiniasklaidoje: didelę įtaką darė politikų vieši pasisakymai, kurie didino šalies įdomumą

Vyriausybės kanceliarija apibendrino ir įvertino kaip Lietuva atrodo užsienio žiniasklaidoje? Tyrimo rezultatais dalinasi ir juos komentuoja Vyriausybės Lietuvos įvaizdžio grupės patarėja Jūratė Jazbutytė bei LRT užsienio naujienų redaktorius Vykintas Pugačiauskas.

COVID-19 ištakų tyrimas Uhane: šikšnosparnio teorija tikėtiniausia, bet neatmetamos ir kitos

PSO mokslininkai tęsia ekspediciją ir pandemijos ištakų tyrimą Uhane. Skeptikai teigia, kad ši misija yra betikslė. Pokalbis su LRT užsienio naujienų redaktore Indre Urbaite.

Šiauliuose įkurtas baltų kultūros pažinimo centras moderniai pristato, kuo ypatinga baltiškoji kultūra

Šiauliuose įkurtas vienintelis Lietuvoje ir Latvijoje baltų kultūros pažinimo centras. Jis – vienas moderniausių šalyje, per interaktyvius žaidimus kviečiantis susipažinti su baltų istorija, jų gyvensena, amatais. Daugiau apie centrą „Baltų kelias“ pasakoja LRT reporterė Aina Mizgirdė.

Socialinių tinklų apžvalga su LRT reportere Audra Avižiūte.

Ved. Guoda Pečiulytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau