Labas rytas, Lietuva II d. Programa „Renkuosi mokyti“ laukia dalyvių

II-ąją laidos dalį pradedame pokalbiu.

Iki vasario 21 d. vyksta atranka į programą „Renkuosi mokyti“. Kiek žmonių ateina, dėl kokių priežasčių ateina ir kaip sekasi tiems, kurie pateko į programą ir sėkmingai moko? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pokalbis su programos vadove Agne Motiejūne ir dalyve Gabriele Kartanaite.

Kai norisi tvarkos ir lengvumo jausmo namuose, o nežinia nuo ko pradėti. Arba kai net mintis apie tvarkymąsi atrodo per sunki – apie tai kalbės „Jaukūs namai“, o juose susitiksime su namų tvarkymo konsultante, dar vadinama tvarkos maniake Giedre Bagdoniene.


Šiais metais vyks Lietuvos mažųjų žaidynės – kitokios negu įprastai, tačiau vis dar skatina vaikų aktyvumą bei judrumą. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pokalbis su Tautinio olimpinio komiteto prezidente Daina Gudzinevičiūte bei operos solistu Merūnu Vitulskiu.

Po Pirmojo pasaulinio karo Lietuvoje galiojo kortų monopolis – jas gaminti galėjo tik valstybė, o platinti – tik tie, kurie turėjo valstybės leidimą. Kad kortas būtų galima kurti, reikėdavo laimėti valstybės skelbiamą kokursą – tik tada ant kortų galėjo būti naudojama lietuviška simbolika. Viena tokia 4-ojo dešimtmečio kaladė iš vilniečio kolekcininko Albino rankų pateko studentui Danieliui į rankas. Rezultatas – naujai atkurta kortų kaladė, kuria gali džiaugtis ne tik kolekcininkai.

Laidą užbaigiame socialinių tinklų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.