Labas rytas, Lietuva II d. Patarimai slidinėjantiems lygumomis: nuo ko pradėti?

Pasikeitus sezonams ir sulaukus sniego ne vienas iškeitė arba galvoja iškeisti bėgimą į slides. Kokių patarimų slidinėjantiems lygumomis turi orientavimosi sporto slidėmis rinktinės vadovas Vilius Aleliūnas?

Šalikas žvarbų rudenį, pirštinės šaltą žiemą, šiltas megztinis atvėsusiems vasaros vakarams ar ankstyvam pavasariui? Kodėl ne. Per karantiną daugiau laiko leidžiame namuose ir dažnai ieškome neišbandytų užsiėmimų. Mezgimo entuziastė Donata Šeduikienė dar pavasarį internete ėmė skelbti pamokas, kurias sekant gali gimti ne tik naujas pomėgis, bet ir smagus rezultatas. Kokie pirmieji žingsniai norint išmokti megzti – žiūrėkite reportaže.

„Labas rytas, Lietuva“ eteryje ir toliau tęsiame pažintį su šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyviais. Šįryt sveikinamės su Gabrieliumi Vageliu.

Tiek šaltis, tiek kaukės – ne itin gera veido odai. Todėl dabar labiau nei bet kada verta prisiminti, kaip ja pasirūpinti. Specialistų patarimai, kaip išvengti odos problemų ir palepinti ją dėmesiu.

Vieni jauniausių „Eurovizijos“ atrankos dalyvių – pusbroliai Titas ir Benas. Apie pasikeitusį pasirodymo apipavidalinimą, pamatytas klaidas ir tai, ko tikisi – tiesiogiai su atlikėjais.

Ved. Ignas Krupavičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau