Labas rytas, Lietuva I d. Mezgimas – produktyvus ir šiltas būdas praleisti karantiną

Lietuvė mezgimo meile užkrečia ir aplinkinius: puikus būdas mesti sau iššūkį ir besimokant – atsipalaiduoti. Šalikas žvarbų rudenį, pirštinės šaltą žiemą, šiltas megztinis atvėsusiems vasaros vakarams ar ankstyvam pavasariui? Kodėl ne. Per karantiną daugiau laiko leidžiame namuose ir dažnai ieškome neišbandytų užsiėmimų. Mezgimo entuziastė Donata Šeduikienė dar pavasarį internete ėmė skelbti pamokas, kurias sekant gali gimti ne tik naujas pomėgis, bet ir smagus rezultatas. Kokie pirmieji žingsniai norint išmokti megzti – žiūrėkite reportaže.

Kosmetologai įsitikinę: žiemą veido oda reikalauja daugiau dėmesio ir įspėja – dalis senų įpročių gali ir pakenkti. Tiek šaltis, tiek kaukės – ne itin gera veido odai. Todėl dabar labiau nei bet kada verta prisiminti, kaip ja pasirūpinti. Specialistų patarimai, kaip išvengti odos problemų ir palepinti ją dėmesiu.

Ryto klausimas: kada sukurta pirmoji dėlionė ir kokia buvo jos paskirtis? Šiandien minima dėlionės diena. Pirmąja dėlione sukurta XVIII amžiuje. Kokia buvo jos paskirtis?

Ekspertė apie efektyvų laiko valdymą: planavimas ir sveikas požiūris į laisvalaikį pakeis jūsų rutiną. Kaip pagauti mumyse įaugusį laiko vagį? Kokių įpročių atsisakyti ir iš kur savyje rasti valios ir atkaklumo? Į visus šiuos klausimus LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ atsako „Triple O Consulting“ vadovė Justė Pakėnaitė-Dailydkė.

Meksikietiškam restoranui Paryžiuje – „Michelin“ žvaigždutė. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – tradicinis epizodas iš užsienio.

Konfliktai šeimoje – itin dažna problema karantino metu: kaip juos spręsti pataria psichologai? Specialistai pastebi, kad karantinas suformavo naują problemą – itin dažnus konfliktus šeimose. Kaip juos spręsti pataria psichologai? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – psichologė Daiva Balčiūnienė.

Ved. Ignas Krupavičius