Labas rytas, Lietuva I d. Artimiausią savaitę sniego iš dangaus pasklis mažiau, pokyčiai – trečiadienį

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ I-oje dalyje – džiaugsmas dėl „Žalgirio“ stebuklingos pergalės Valensijoje ir savaitės orų prognozė šiai sunkiai nuspėjamai žiemai.

Pratimai pečių juostai atpalaiduoti. Dirbant kompiuteriu ar ilgai nejudant gali įsitempti pečių juosta, tad šiandienos „Žvalus rytas“ skirtas pratimams pečių juostai atpalaiduoti. Jie nesudėtingi, o atlikti galima per darbo pertraukėles ar net dabar kartu su kineziterapeute Jūrate Kliukaite.

Puodelyje garuojantys žiemos malonumai. Žiemą gaivinančius gėrimus pakeičia karšti, kurie padeda ne tik atsipalaiduoti, atgauti energiją, bet ir tinkamai pasirūpinti organizmu. Specialistų patarimai renkantis karštus gėrimus – reportaže.

Orų prognozė savaitei. Ketvirtadieniais tradiciškai studijoje aptariami orai savaitei į priekį, kuriuos šį kartą pristatė LHMT Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Ralienė. Sinoptikė sako, kad šalį užklupęs snygis dar nėra rekordinis, tačiau seniai regėtas. Artimiausioms 7 dienoms ji pranašauja atodrėkį dienomis, bet kiek didesnį šaltį naktimis.

Duomenų apsaugos iššūkiai. Šiandien – duomenų apsaugos diena. Šiais metais minimas ir konvencijos dėl duomenų apsaugos ryšių su asmens duomenų automatizuotu tvarkymu 40-metis. Šia proga asmens apsaugos duomenų priežiūros institucija rengia konferenciją, kurioje kartu su visais dalyviais ieškos atsakymo į klausimą, ar ir prabėgus 40 metų asmens duomenų apsauga vis dar madinga. Apie tai pokalbis su finansinių technologijų sektoriaus ekspertas Tomas Bolotinas.

Kalendorius. Prieš 109 m. gimė amerikiečių tapytojas Jacksonas Pollockas. Šį rytą klausimas skambėjo taip – kuo buvo išskirtinė jo tapyba?

I-ąją dalį užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga su Evelina Stankūnaite.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau