Laba diena, Lietuva. Snygio keliami iššūkiai ir regionų iniciatyvos karantino pabaigai

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“

Draudikas apie žalą dėl snygio ir kompensacijas: užregistruotos sumos siekia dešimtis tūkstančių eurų

Trečia para besitęsiantis snygis sukelia daug chaoso: krentantis sniegas gadina automobilius, namų stogus ir kitus objektus. Pokalbis su Lietuvos draudikų asociacijos vadovu Andriumi Romanovskiu.

Vilniaus vicemeras apie subliuškusį futbolo maniežą: tikimės, kad rudenį vėl galėsime juo naudotis

Po Vilniuje siautusios pūgos susmego pripučiamas futbolo maniežas. Incidentą komentuoja LRT reporteris Giedrius Vitkauskas ir Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Ginčai dėl „AstraZeneca“ vakcinos: užsitęsęs patvirtinimo procesas skatina bendradarbiauti skirtingus gamintojus

Pokalbis su Užsienio naujienų redaktoriumi Justinu Vainilavičiumi apie „AstraZeneca“ vakcinos naudojimą ir priežastis, kodėl taip ilgai užtruko šios vakcinos patvirtinimas.

Menotyrininkas Petuchauskas apie gyvenimą Vilniaus gete: atspaudas lieka visam gyvenimui

Šiandien minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Reportaže Viliaus geto vaizdai, menotyrininko Marko Petuchausko prisiminimai ir istoriko dr. Arūno Bubnio komentarai.

Gydytoja Česienė apie sergančiuosius COVID-19: pacientų sumažėjo, bet nežinai, kas laukia rytoj

Susirgimų COVID-19 statistika mažėja, bet reanimacijos netuštėja. Vienintelė viltis – skiepai kuo didesnei daliai visuomenės. LRT reporterė Jovita Gaižauskaitė lankosi Klaipėdos universitetinėje ligoninėje ir domisi kokiomis nuotaikomis gyvena medikai. Pokalbis su Infekcinių ligų departamento vadove Jolanta Česiene.

JK lietuvių bendruomenės pirmininkė apie karantiną šalyje: saviizoliacija griežtai tikrinama, o baudos didžiulės

Jungtinė Karalystė tapo pirmąja valstybe Europoje, kurioje COVID-19 užsikrėtusių asmenų skaičius perkopė 100 000. Situaciją sunkina dar prieš Kalėdas atsiradusi nauja viruso atmaina, kuri išplito jau dešimtyje pasaulio šalių. Pokalbis su JK lietuvių bendruomenės pirmininke Alvija Černiauskaite apie situaciją šalyje, apribojimus ir vietinių nuotaikas.

Putinaitė apie nuotolinio mokymosi žalą: jei negalime mokytis žiemą – reikia mokytis vasarą

Mokyklų atidarymo laukiama ir Lietuvoje. Šiandien prezidentas Gitanas Nausėda su švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiene susitiko aptarti švietimo situacijos pandemijos metu. Nuotolinis mokymasis kol kas vienintelis būdas siekti žinių. Pokalbis apie tai su švietimo eksperte Nerija Putinaite.

Vilkaviškis vilios turistus: nuo vietinės produkcijos iki vaizdingų maršrutų

Kol kelionės daugeliui tėra svajonė, regionai po truputį ruošiasi galimai karantino pabaigai ir kuria strategijas kaip pritraukti turistų srautus. Vienas jų – Vilkaviškis ir jo parengta strategija „Pagaminta Vilkaviškyje“, kuria tikisi parodyti krašte vystomą produkciją ir vykdomas veiklas. Išsamiau reportaže.

Ved. Rasa Tapinienė