Labas rytas, Lietuva II d. Prieš kinų Naujuosius metus – nauji apribojimai

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ II d.

Lietuvė, gyvenanti Pekine: ne iš karto pradėjau jausti, kad tai yra mano namai

Rubrikoje „Pasaulio lietuviai pandemijos akivaizdoje“ I. Krupavičius kalbasi su dviem pašnekovais gyvenančiais užsienyje. Pirmasis iš jų – dvejus metus Pekine gyvenanti visažistė Rolana Kuprytė, kuri dalinasi savo patirtimi kaip jai sekėsi prisijaukinti šį miestą ir kokiomis nuotaikomis gyvena vietiniai gyventojai pandemijos metu. Antrasis Australijoje gyvenantis ansamblio „Pamesta klumpė“ įkūrėjas Stepas Levickis ir jo istorija bei nūdienos aktualijos.

Tinklaraštininkė skatina kūrybišką požiūrį į šildančius prieskonius: jie – ne tik kepiniams

Legendos byloja, kad kadaise cinamonas buvo brangesnis už auksą. Bet ne apie pinigus šį kartą, o apie cinamono ir kitų žiemiškų, šildančių prieskonių naudingąsias savybes ir vartojimą.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyviai, grupė „Be U“: Norint, kad tave mylėtų kitas, pirmiausia turi mylėti save

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pradedama susipažinti su nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio dalyviais. Šį sykį pažintis su grupe „BE U“ ir jų daina „Love Yourself“.

UNESCO pripažintų šveicariškų mechanizmų magija, prikelianti praėjusio amžiaus šarmą

Jūros kalnuose, vingiuojančiuose palei Prancūzijos ir Šveicarijos sieną, įsikūrusios dirbtuvės. Jose gimsta vieni labiausiai vertinamų ؘ– šveicariški laikrodžiai ir kitokie mechaniniai kūriniai. Dabar tai oficialiai pripažįstama pasauliniu paveldu – UNESCO mechaninius Šveicarijos laikrodžius ir mechanikos meną įtraukė nematerialiojo kultūros paveldo sąrašą. O kaip atrodo automatonų kūrėjo darbas iš arti, pasidomėjo kolegos.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvė Aistė Brokenleg: namai ten, kur širdis

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ tęsiama pažintis su nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio dalyviais. Antroji iš jų Aistė Motiejūnaitė arba Aistė Brokenleg su daina „Home“.

Snygis – iššūkis tarnyboms

LRT reporterė Jūratė Anilionytė praneša apie snygio situaciją Kaune ir jo apylinkėse bei kalbasi su bendrovės „Kauno švara“ atstovu Jonu Tumpa.

Ved. Ignas Krupavičius