Laba diena, Lietuva. Kamala Harris ir Joe Bidenas – naujas puslapis JAV istorijoje

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“

Prof. Stankūnas apie socialinius palaikymo burbulus: vienišiems žmonėms reikia suteikti galimybę bendrauti

Socialiniai palaikymo burbulai vienišiems žmonėms. Kas tai yra? Kas juos gali sudaryti? Pokalbis su LSMU profesoriumi Mindaugu Stankūnas.

Šakių rajono meras apie savivaldybės pasirengimą skiepytis: sudarysime visas sąlygas, kad visi norintieji būtų paskiepyti

Savivaldybės jau pradeda skiepyti vyresnio amžiaus žmones. Pokalbis su dviejų rajonų merais apie savivaldybių pasirengimą skiepytis. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ Lazdijų rajono merė Ausma Miškiniene ir Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis.

Šešelgytė apie Joe Bideno laukiančius darbus: tai bus naujas puslapis JAV istorijoje

Pokalbis su VU TSPMI vadove Margarita Šešelgyte apie vakarykštę Joe Bideno inauguraciją, naująjį šalies kursą, Joe Bideno laukiančius iššūkius ir būsimą JAV raidą.

Gražulio atsakas į menininkų kreipimąsi pašalinti jį iš Seimo Kultūros komiteto: nesu kamuolys, kurį būtų galima spardyti

700 menininkų reikalauja Petrą Gražulį šalinti iš Seimo Kultūros komiteto. Pasak pasirašiusiųjų, Gražulis netinkamas būti komiteto nariu dėl kompetencijos, išprusimo, išsilavinimo, asmeninės kultūros stokos ir įvaizdžio, kurį daugelį metų kuria viešojoje erdvėje. Kultūros atstovų pasisakymai, kodėl jo neturėtų likti Kultūros komitete ir Petro Gražulio komentaras į susiklosčiusią situaciją LRT reporterės Redos Gilytės reportaže.

Zubrus apie Lietuvos galimybes kartu rengti pasaulio ledo ritulio čempionatą: jeigu reikia – padėsime

Pasaulio ledo ritulio čempionato varžybos, turėjusios vykti Baltarusijoje yra perkeliamos. Lietuva siūlosi užimti Baltarusijos vietą ir kartu su Latvija surengti 2021 m. Pasaulio ledo ritulio čempionatą. LRT reporteris Žygintas Abromaitis apie Lietuvos galimybes surengti šį čempionatą Lietuvoje kalbėjosi su Lietuvos ledo ritulio asociacijos prezidentu Dainiumi Zubrumi bei švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene.

Žvilgsnis į Kamalos Harris būsimą viceprezidentavimą: daugelis ją mato kaip ateities prezidentę

Kamala Harris JAV viceprezidentė – pirmoji šias pareigas eisianti moteris šalies istorijoje. Pokalbis apie K. Harris laukiančius iššūkius, kelią į JAV politikos olimpą su Užsienio naujienų redaktore Živile Raškauskaite.

Programos „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ direktorė: esame parengę didelę pasiūlą visiems Lietuvos žmonėms

Lygiai po metų, 2022 m. sausio 21 d., Kaunas taps Europos kultūros sostine. LRT reporterė Jūratė Anilionytė kalbasi su programos „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ direktore Virginija Vitkiene apie besitęsiantį pasiruošimą, laukiančius darbus, būsimus renginius ir galimus iššūkius.

Ved. Guoda Pečiulytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau