Žinios. Cichanouskaja: tikiuosi, kad protestai Baltarusijoje greitu metu vėl sustiprės

Prokuratūra teismui perduoda bylą, kurioje du Lietuvos piliečiai kaltinami šnipinėjimu Rusijai.

Praėjusią parą atlikus beveik trylika tūkstančių tyrimų, nustatyta beveik du tūkstančiai (1993) COVID-19 užsikrėtusių žmonių, mirė 28.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro vadovas Robertas Petraitis šiandien susitiko su sveikatos apsaugos ministru. Po mažiau nei valandą trukusio susitikimo, Arūnas Dulkys paragino Petraitį trauktis iš užimamų pareigų, šis paprašė laiko apsispręsti ir atsakymą ministrui pateiks pirmadienį ryte.

Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen paskelbė, kad su bendrovėmis „BioNTech/Pfizer“ susitarta dėl dvigubai didesnio vakcinų kiekio pirkimo. Papildomai blokas pirks 300 milijonų vakcinų dozių.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas likus 13 dienų iki Joe Bideno inauguracijos pripažino pralaimėjimą lapkričio 3-ąją vykusiuose prezidento rinkimuose.

Lietuva siūlo Baltarusijos opozicijai pasinaudoti savo patirtimi ir steigti informacinį biurą, kuris gautų tam tikrą oficialų Lietuvos pripažinimą.

LRT RADIJAS išsiaiškino, kad vienas Aukščiausiojo Teismo teisėjų Andžejus Maciejevskis užsidirba iš dėstymo privačiose įmonėse.

Nacionalinės švietimo agentūros vadovai šiandien švietimo ministrei pristato scenarijus, kaip būtų galima organizuoti valstybinius brandos egzaminus.

Prastos žinios greičio mėgėjams. Keliuose pradeda veikti per 70 naujos kartos momentinių greičio matuoklių. Jie ne tik fiksuoja greičio pažeidimus, bet ir tikrina pravažiuojančio automobilio techninės apžiūros galiojimą, civilinės atsakomybės draudimą, ar sumokėtas mokestis už kelius.

Orai.

Ved. Eglė Bučelytė