Beatos virtuvė. Vakarienės ir pusryčių receptai, šeimos įkurtas vynuogynas bei pokalbis su Montvidu

Virtuvėje svarbiausia efektyvumas ir geras skonis – vienos skardos vakarienė atitinka abu šiuos punktus. Šįkart Beata parodys kaip greitai pasigaminti patiekalą visai šeimai iš vištienos blauzdelių, vynuogių, grybų, saliero gumbo ir moliūgo.

Šiaurės Lietuvoje – kaip Provanse: Biržų rajone jauna šeima įkūrė vynuogyną. Justina ir Aringas Pačešiūnai, ieškodami širdžiai mielos veiklos, įkūrė savo ūkį, kuriame augina vynuoges ir japoniškus grybus.

Pačešiūnai augina ne tik vynuoges, bet ir grybus – o ką iš jų galima pagaminti, pasakoja Justinas, kuris kartu su Beata gamina „grubotto“ su auginamais valgomaisiais danteniais.

Mėgstantiems ir saldžiai, ir sūriai – granolą ir pasigaminti, ir pamėgti itin paprasta. Paskrudinti avižiniai dribsniai su mėgstamais priedais tinka ir pusryčiams, ir greitam užkandžiui. Šį kartą Beata parodys du skirtingus būdus pasigaminti šį patiekalą.

Šio vakaro svečias Beatos virtuvėje – visoje Lietuvoje ir pasaulyje žinomas operos solistas Edgaras Montvidas. Pokalbis apie vaidmenis operos scenoje, atlikėjo prigimtį ir naujus namus Lietuvoje.

Atvykus į virtuvę nevalia išeiti iš jos ko nors nepagaminus: firminė Edgaro Montvido skumbrės užtepėlė, be kurios jis nebeįsivaizduoja draugų susibūrimo.

Ved. Beata Nicholson.

Nicholson Beata
Vedėjas
Janulytė Vilma, Bytautaitė Lolita
Prodiuseris
Vanagė Anna
Redaktorius
Montvidas Edgaras
Pašnekovas
Lisinskas Ričardas
Režisierius
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau