Žinios. Kroatiją sudrebino naujas žemės drebėjimas: vienas žmogus žuvo, dešimtys sužeista

Per vakar Lietuvoje nuo COVID-19 mirė 78 žmonės – tai didžiausias mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius nuo pandemijos šalyje pradžios.

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad į oficialią statistiką iki šiol nebuvo įtraukta daugiau nei 800 su COVID-19 siejamų mirčių.

Šiemet dirbti nuotoliu mokėsi kone visa Lietuva. Dabar atėjo ir Seimo eilė. Kai kurie į mokymus susirinkę parlamentarai sako, kad sistema sudėtinga, stringa ir juokauja, kad greičiau pasiskiepys, nei išmoks.

Pasaulio sveikatos organizacija perspėja, kad ši pandemija gali būti tik didelės pasaulinės pandemijos šauklys, nes mirštamumas nuo jos dar palyginti mažas.

Prezidentas pasirašė kitų metų valstybės biudžeto projektą, praėjusią savaitę priimtą Seimo. Jame numatomas 7 procentų deficitas, dviem procentiniais punktais didesnis, nei kitiems metams buvo numačiusi praėjusi Vyriausybė.

Kroatijoje per naują žemės drebėjimą viena mergaitė žuvo ir dešimtys sužeista. Beveik 6,5 balo požeminiai smūgiai sudrebino Petrinios miestelį, kur gelbėtojai jau buvo susirinkę po silpnesnio drebėjimo vakar.

Jungtinėse Valstijose daugiau kaip šimtas Donaldo Trumpo respublikonų partijos parlamentarų žemuosiuose rūmuose balsavo prieš prezidento veto kitų metų gynybos biudžetui.

Prancūzijoje mirė vienas iš mados milžinų Pierre`as Cardenas, specialistus žavėjęs inovacijomis, o eilinius žmones – masiniam vartojimui skirtais stilingais drabužiais.

Gyvūnų šeimininkai negaili pinigų augintinių grožio procedūroms. Keturkojai mėgaujasi spa malonumais, jiems daromos šukuosenos, perkami brangūs vitaminai.

Orai. Sportas.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau