Laba diena, Lietuva. Svarbiausi šių metų įvykiai: pandemijos valdymas ir nauja valdžia

Parlamentarai mokosi nuotolinio darbo – baiminasi, kad užsitęs darbas, bus priimama mažiau įstatymų

Parlamentarai šiandien išbandė nuotolinių Seimo posėdžių sistemą. Nuotoliniai posėdžiai bus kaip įprasta transliuojami internetu. Kaip parlamentarams sekasi mokytis – reportaže.

Panevėžio ligoninėje paskiepyti ne tik kovojantys priešakinėse linijose – aiškina prioritetų dėliojimu

Lietuvoje ir toliau skiepijami medikai. Ligoninės neskuba, nes pirmąją siuntą rekomenduojama suvartoti per 5 paras. Dėl skiepijimo tvarkos ligoninėms kyla nemažai klausimų – dėl to aiškintis turėjo ir Respublikinė Panevėžio ligoninė.

„Nord Stream 2“ tiesimo darbai tęsiasi – galėtų didinti Vokietijos įtaką Europoje

Rusijos vamzdžių tiesimo laivas „Fortuna“ nutiesė Rusijos antrojo eksporto dujotiekio per Baltijos jūrą „Nord Stream 2“ 2,6 kilometro ilgio atkarpą Vokietijos išskirtinėje ekonominėje zonoje ir grįžo į Vismaro uosto prieigas. Plačiau pasakoja LRT užsienio naujienų redaktorius Aurimas Piečiukaitis.

Kartojasi scenarijus, vykęs prieš 10 metų – ir vėl formuojamas NT rinkos burbulas?

LB pradeda skaičiuoti ir skelbti butų, kurie yra parduodami ne pirmą kartą, kainų indeksą. Taip tikimasi pasižiūrėti, kas iš tiesų vyksta NT rinkoje, ar butų kainos yra adekvačios, kiek sudaroma spekuliacinių santykių ir ar neformuojamas burbulas? Plačiau – Irmos Janauskaistės reportaže.

Novagrockienė: vienas svarbiausių naujos Vyriausybės bruožų – feminizacija

Antradienis – metas politologės prof. Jūratės Novagrockienės komentarui. Į jos akiratį papuola svarbiausi ir aktualiausi šių metų politiniai įvykiai. Šį kartą – tai pandemija, valdžios atsakas į ją, besikeičianti Vyriausybė bei įvykiai Baltarusijoje.

Baimė užsikrėsti didina automobilių pardavimus – viešąjį transportą žmonės keičia į savus ratus

Visoje Europoje auga senų automobilių pardavimai – nemažai žmonių baimindamiesi COVID-19 viešąjį transportą keičia į nuosavą automobilį. Žygimantas Abromaitis aiškinasi, ar kelionės viešuoju transportu yra saugios.

Per didelis rūpestis paukščius veda į pragaištį – gamtininkas pataria nelesinti migracijos periodu

Ir dideli ir maži stengiasi paukščiams padėti išgyventi žiemą – lesyklų galima rasti visur. Tačiau paukščių lesinimas nėra tik pramoga ir rūpestis – tai atsakingas darbas. Ką ir kada reikėtų daryti pasakoja gamtininkas Almantas Kulbis.

Fejerverkų šou režisūros subtilybės – planuojami sekundžių tikslumu, derinami su muzika

Šiemet Naujųjų sutiktuvės bus kitokios – gesinamos šviesos miestų aikštėse, atsisakome fejerverkų, sudaroma kuo daugiau priežasčių, kad žmonėms nereikėtų važiuoti į miestų centrus. Fejerverkus planuojantys režisieriai šį kartą šventes praleis namuose.

Ved. Rasa Tapinienė.