Panorama. Miestai stengsis, kad per Naujuosius būtų kuo mažiau priežasčių būriuotis

Lietuvą pasiekė antroji vakcinos nuo COVID-19 siunta – daugiau nei 10 tūkst dozių.

Darbo partijos vadovui, europarlamentarui Viktorui Uspaskichui paskelbus apie jo pardavinėjamą vandenį nuo COVID-19, sureagavo medikai ir politikai.

Vidaus reikalų ministerija ir policija prieš Naujuosius galvoja, kaip užtikrinti, kad gyventojai nepultų švęsti į gatves.

Švedija iki šiol neturėjo įstatymų, taikos metu leidžiančių vyriausybei riboti transporto ar parduotuvių darbo, bet šiandien parlamentui pateiktas projektas dėl bausmių už taisyklių nesilaikymą.

Lietuvoje plintančio viruso genomo tyrimus atliekantis Sveikatos mokslų universitetas sako, kad Jungtinėje Karalystėje aptiktos viruso atmainos šalyje kol kas nerasta.

Nuo kito rudens Jungtinėje Karalystėje lietuviai ir kitų ES šalių piliečiai nebegalės studijuoti lengvatinėmis sąlygomis. Įmonės, padedančios išvykti moksleiviams studijuoti užsienyje, pastebi, kad dėl išaugsiančių studijų kainų norinčiųjų mokytis Britanijoje sumažėjo – iki 6 kartų.

Jungtinių Valstijų kongresas renkasi svarstyti netikėtą Donaldo Trumpo veto gynybos biudžetui dėl asmeninių nuoskaudų, nesusijusių su gynyba. Vakar Trumpas atsisakė grasinimo vetuoti įstatymus dėl pagalbos dešimtims milijonų nuo pandemijos kenčiančių amerikiečių.

Šventinį laikotarpį daugėja emocinės pagalbos ieškančių žmonių.

Pradedame reportažų ciklą apie šių metų nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatus. Šįvakar kviečiame susipažinti su tapytoja Egle Ridikaite.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau