Žinios. JAV tiesiogiai transliuojant televizijai paskiepytas išrinktasis prezidentas Joe Bidenas

Parlamentarai šiandien turėtų balsuoti dėl ateinančių metų biudžeto, pakoreguoto jau naujosios Vyriausybės. Jame išlaidos didinamos daugiau kaip milijardu eurų, didžioji dalis šių lėšų numatoma pandemijos padariniams suvaldyti.

Jungtinės Valstijos kol kas nenutraukia skrydžių iš Jungtinės Karalystės, bet sako atidžiai sekančios padėtį. Niujorko valstijos gubernatorius kritikuoja federalinę valdžią dėl delsimo ir jau paprašė trijų oro linijų skraidinti tik keleivius su neigiamais testo rezultatais, kad Niujorkas vėl netaptų pandemijos židiniu kaip pavasarį.

Jungtinėse Valstijose tiesiogiai transliuojant televizijai paskiepytas išrinktasis prezidentas Joe Bidenas. 78-erių politikui „Pfizer“ vakcinos pirmoji dozė sušvirkšta ligoninėje netoli namų.

Bažnyčiose sustabdžius viešas pamaldas, jas perkėlus į socialinius tinklus, maldos namai ištuštėjo. Tačiau netrūksta skambučių telefonu – pandemijos ir karantino išvarginti žmonės pageidauja tiesiog pasikalbėti su dvasininkais, kiti jiems rašo laiškus.

Orai.

Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau