Labas rytas, Lietuva I d. Psichologo patarimai: jei vieniši jaučiatės per šventes, taip pat jautėtės visus metus

Spaudos apžvalga.

Ištarus žodį „serpantinas“ tikriausiai pirmiausia įsivaizduojate tolimas šalis su debesyse pasislėpusiomis aukštiikalnėmis. Nekeliaukite taip toli – vieną turime ir savo šalyje.

MO muziejus švenčių proga nušvito naujomis spalvomis ir atspindžiais.

Vienam žymiausių režisierių, kino kompanijos „DreamWorks“ įkūrėjui ir trijų oskarų laureatui Stevenui Spielbergui šiandien sukanka 74-eri. Sukūręs „Juros perodo parką“, „Šindlerio sąrašą“, „Gelbstint eilinį Rajaną“ ir begalę kitų jau kultinėmis tapusių juostų jis nesustoja ir toliau. Siūlome jums iš arčiau susipažinti su režisieriumi, o galbūt ir išsirinkti filmą savaitgaliui.

Muzikos ritmai ir šokių žingsneliai iš salių keliasi į namus – šokti nesutrukdė net pandemija. Šokių studijos vadovė Jurgita Česnavičiūtė pasakoja, kaip įgyvendino šokius namuose – pasirodo, pakanka noro judėti.

Ne visi namuose turi kompanijos, su kuria galėtų šokti ir švęsti – vienatvė tampa neatsiejamu šio laikotarpio ženklu. Kaip susitvarkyti su vienišumo jausmu per didžiąsias metų šventes, pasakoja psichologas Julius Tilvikas.

„Kalėdos karantine“ 18 s. Kalėdų Senelio namelyje išaušo aštuonioliktoji žiemos diena. Kaip ir kiekvienais metais ši diena – poilsio diena! Tai reiškia, jog Senelis ir Elfai galės nieko neveikti. Kaip Jiems seksis tai daryti, pamatysite tik aštuonioliktoje serijoje.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau