Žinios. Paskutinė Karbauskio, kaip Seimo nario, diena: VRK pripažino mandatą negaliojančiu

Seimas šiandien pritarė Ingridos Šimonytės kandidatūrai į ministro pirmininko postą. Už Šimonytės tapimą premjere balsavo 62 Seimo nariai, 10 buvo prieš, 41 susilaikė.

Paskirtoji ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė planuoja į žemės ūkio ministrus teikti buvusios Žemės ūkio ministerijos kanclerės Dalios Miniataitės kandidatūrą.

Šiandien paskutinė LVŽS lyderio Ramūno Karbauskio, kaip Seimo nario, diena. Praėjusią savaitę Karbauskiui pranešus, kad jis atsisako Seimo nario mantado, šiandien Vyriausioji rinkimų komisija pripažino jį negaliojančiu.

Dėl sąlyčio su sergančiuoju, izoliacija skirta 14 Seimo narių. Kai kurie jų, pavyzdžiui, Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė tikina negavusi iš NVSC jokio pranešimo, kad ji turėtų izoliuotis.

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1169-ni nauji koronaviruso atvejai. Nuo infekcijos mirė dar 17 žmonių, jauniausiasis priklausė amžiaus grupei nuo 40 metų.

Australijos skrydžių bendrovė „Quantas“ paskelbė, jog reikalaus, kad tarptautinių reisų keleiviai būtų pasiskiepiję nuo koronaviruso. Viltys, jog artėja diena, kai pasaulis turės vakciną prieš koronavirusą, paskatino kai kurias šalis švelninti apribojimus.

Akademijos bendruomenė Kauno rajone atidaro parduotuvę, kurioje prekiaus vietos gamintojų produkcija, o dalis pelno bus skiiriama bendruomenės poreikiams.

Kinija pradėjo zondo „Čangė 5“ misiją į Mėnulį, iš kur po kelių savaičių tikisi atgal į Žemę pargabenti uolienų pavyzdžių.

Lenktynininkas Vaidotas Žala 2021-ųjų Dakare važiuos su nauju šturmanu. Ilgametis Žalos pagalbininkas Saulius Jurgelėnas dėl šiemet lenktynėse patirtos stuburo traumos artimiausią Dakarą priverstas praleisti.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau