Žinios. Šiandien minimos 102-osios Lietuvos kariuomenės metinės

SAM siūlo, kad nuo trečiadienio apibendrintą koronaviruso statistiką skelbtų tik Statistikos departamentas ir interneto svetainė koronastop.lt. Šiandien šis pasiūlymas bus teikiamas laikinojo premjero Sauliaus Skvernelio vadovaujamam COVID-19 valdymo komitetui.

Jungtinių Valstijų žiniasklaida skelbia, kad išrinktasis šalies prezidentas Joe Bidenas valstybės sekretoriumi planuoja paskirti diplomatijos veteraną Antony Blinkeną.

Priešingai nei kitos Alpių valstybės, Šveicarija nusprendė nestabdyti slidinėjimo sezono pradžios. Šveicarai tikisi, kad užtikrindami, jog žmonės laikytųsi atstumo ir dėvėtų kaukes, jie gali sustabdyti virusą neuždarydami verslų.

Nors artėjančių švenčių nuotaiką temdo pandemija, miestai puošiasi Kalėdų Eglėmis, gatvėse ima mirgėti šventinės lemputės. Neapolyje randasi ir prakartėlių. Šis Italijos miestas turi savą prakartėlių tradiciją – jose meistrai įkurdina ne tik Biblijos veikėjų, bet ir šiuolaikinių asmenybių figūrų, atspindimos ir nūdienos aktualijos. Tad nuo koronaviruso saugančios kaukės – būtinas šių dienų atributas – matomas ir Neapolio prakartėlėse.

Šiandien minima Lietuvos kariuomenės diena ir 102-osios kariuomenės įkūrimo metinės.

Orai.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau