Žinios. Pradeda veikti mobilios medikų komandos

LRT TELEVIZIJA

2020.11.17 17:56

Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda atvyko į Lietuvą, o prie Lenkijos ambasados surengtas protestas dėl Lenkijos konstitucinio teismo sprendimo abortus drausti ir vaisiaus apsigimimo atveju.

Vakar Lietuvoje registruoti 966 nauji užsikrėtimai COVID-19, mirė dar 14 žmonių. Sergančius rizikos grupės asmenis, namuose ir socialinės globos įstaigose kai kur jau pradeda lankyti mobiliosios medikų komandos.

TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsberis sako, kad postai Vyriausybėje pasidalyti ir bus paskelbti artimiausiu metu.

COVID-19 nustatytas dar vienam parlamentarui – Liberalų sąjūdžio frakcijos nariui Jonui Varkaliui. Manoma, kad jau sirgdamas jis dalyvavo priesaikos ceremonijoje, vėliau nemažai bendravo ir su frakcijos nariais.

Europos Sąjungai pirmininkaujanti Vokietija sako esanti „įsitikinusi“, kad Bendrija ras išeitį Lenkijai ir Vengrijai vetavus daugiametį biudžetą ir ekonomikos gaivinimo planą, iš viso – beveik dviejų trilijonų eurų paketą.

Austrijoje įsigaliojo antras visuotinis karantinas – švelnesni ribojimai, pasak vyriausybės, norimų rezultatų nedavė. Kitą savaitę griežtesni ribojimai įvedami Švedijoje.

Sportas. Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau