Žinios. Nuo šiandien kariai padės NVSC atstovams atsekti COVID-19 kontaktus

Lietuvos užsienio reikalų ministras, kartu su Latvijos ir Estijos diplomatijos vadovais, izoliuojasi po kontakto su koronavirusu užsikrėtusiu Slovėnijos užsienio reikalų ministru

Nuo šiandien apie trisdešimt karių kasdien padės Visuomenės sveikatos centro specialistams apklausti užsikrėtusiuosius COVID-19, atsekti jų kontaktus. Planuojama, kad karių pagalba truks pusantro mėnesio.

Prancūzijoje koronaviruso atvejų skaičius perkopė milijoną, prezidentas perspėja, kad su koronavirusu teks gyventi mažiausiai iki vasaros. Priemonės griežtėja ir Lenkijoje – visa šalis paskelbta didžiausios rizikos zona. Dalinis karantinas skelbiamas Slovėnijoje. Tuo metu Čekiją krečia ne tik koronavirusas, bet ir skandalas, kai pats kovai su pandemija vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministras esą nesilaikė griežtų taisyklių.

Likus 11 dienų iki JAV prezidento rinkimų, rekordiškai daug – per 50 mln. amerikiečių jau atidavė savo balsus. Spėjama, kad taip žmonės siekia išvengti eilių balsavimo dieną, baimindamiesi koronaviruso.

Egipte prasideda kelias savaites truksiantys parlamento rinkimai. Pergalė prognozuojama prezidento Abdel Fattah el-Sisi politiką remiančiai partijai „Tautos ateitis“.

Orai.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.