Ketvirtadienio vakarą JAV laiku Nešvilio mieste Tenesio valstijoje įvyko antrieji JAV prezidento rinkimų debatai, kuriuose susitiko Joe Bidenas ir Donaldas Trumpas. Kandidatai svaidėsi kaltinimais kovoje su „maru iš Kinijos“ – COVID-19 –, rasizmo įgalinimu ir kėslais sužlugdyti šalies ekonomiką.
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė asmeniškai pavedęs prokuratūrai išleisti opozicijos lyderį ir jo kritiką Aleksejų Navalną gydytis į Vokietiją. Valdajaus tarptautiniame diskusijų klube Putinas Navalno vardo neminėjo, ironiškai vadino jį veikėju ir aiškino, kad jei Rusijos vyriausybė būtų norėjusi nunuodyti Navalną, jam nebūtų leista išvykti į Vokietiją tolesniam gydymui.
Europai fiksuojant naujus koronaviruso užsikrėtimų rekordus, kasdien daugėja ir ribojimų. Pagrindinė žinia iš politikų europiečiams: dabar ne laikas vakarėliams.
Orai. Sportas.
Ved. Justė Tamošaitienė.
Kitos nuorodos: