Labas rytas, Lietuva II d. Tęsiasi itin pavojingas laikotarpis vairuotojams: ką svarbu žinoti apie gyvūnų migraciją?

Gyvūnų migracijos laikotarpis tęsiasi ir jis itin pavojingas vairuotojams dėl ant kelio išbėgančių gyvūnų. Apie tai, ar yra būdų išvengti susidūrimų su laukiniais gyvūnais ir ką svarbu žinoti, jeigu eismo įvykio išvengti vis gi nepavyktų, pasakoja gamtininkas Selemonas Paltanavičius ir Draudikų asociacijos direktorius Andrius Romanovskis.

Frankfurte žmogus voras įkopė į dangoraižį.

„Mūzose“ – susitikimas su tapytoja, meno daktare Jolanta Kyzikaite. Menininkė teigia; tapyba jai – kaip mąstymo būdas. O ten patenka visa tai, kas vyksta gyvenime: ir džiaugsmingi, ir skaudūs dalykai. Kartais jie Jolantos darbuose išryškėja tik tuomet, kai gerai įsižiūri.

„Metų knygos rinkimai“ sugrįžta ir LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pirmieji sužinokite „Metų knygos rinkimų“ nominantus penkiose kategorijose. Juos pristato Prozos, poezijos, publicistikos komisijos pirminikė Lina Buividavičiūtė ir Vaikų ir paauglių knygų komisijos pirmininkė Eglė Baliutavičiūtė.

Vengrijoje, nepaisant koronaviruso pandemijos vyko nuotaikingos varžybos – vyrai rungtyniavo, kuris pirmas atneš savo žmoną.

Kiemsargiai, atėjus rudeniui, juos keiksnoja, o poetai apie juos rašo eiles. Šį rytą bandome atskleisti rudeninių lapų spalvų kismą. Tam padėjo ir gamtininkas Almantas Kulbis.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau