Sportas. Orai. F-1: Lewisas Hamiltonas iškovojo penktąją sezono pergalę

Savaitgalį Aleksandrijos trasoje netoli Šiaulių vyko priešpaskutinis – ketvirtasis Lietuvos motokroso čempionato etapas. Nors sezoną baigti planuojama rugsėjį Utenoje, kai kurie sportininkai jau šiandien skubėjo užsitikrinti titulus ar prizines vietas bendroje įskaitoje.

Iš pirmosios pozicijos Formulės 1 čempionato Belgijos etape startavęs Lewisas Hamiltonas iškovojo penktąją sezono pergalę. Britas iki 47-ių taškų padidino atotrūkį nuo antrą vietą bendroje įskaitoje užimančio Maxo Verstappeno iš Red Bull. Antras Belgijos SPA trasoje finišavo kitas Mercedes atstovas – suomis Valteris Bottas'as, trečiasis podiumo laiptelis atiteko Nyderlandų lenktynininkui M. Verstappenui.

Penktadienį Kauno Rotušės aikštėje prasidėjęs Ralis aplink Lietuvą finišavo šią popietę Vilniuje, S. Daukanto aikštėje. Garbingas tradicijas puoselėjantis Lietuvos automobilių klubas šias lenktynes rengia nuo 1931-ųjų.

Neseniai pasibaigusį antrąjį daugiadienių dviračių lenktynių Tour de France etapą laimėjo prancūzas Žiuljanas Alafilipas.