Žinios. Joe Bidenas oficialiai paskelbtas JAV demokratų partijos kandidatu prezidento rinkimuose

Baltarusijos opozicija, įsteigusi koordinacinę tarybą valdžiai perimti, iš Europos Sąjungos vadovų susitikimo šią popietę tikisi aiškaus padėties įvertinimo. Minsko centre vėl susirinko apie 10 tūkst. žmonių, kai kurie – su Europos Sąjungos vėliavomis, nors prezidentas Aliaksandras Lukašenka pagrasino imtis visų priemonių, kad neleistų, kaip sakė, pasiilgusiems lovio užgrobti valdžios, ir apdovanojo tris šimtus milicininkų.

Joe Bidenas oficialiai paskelbtas Jungtinių Valstijų Demokratų partijos kandidatu prezidento rinkimuose. Buvęs Amerikos viceprezidentas varžysis su Respublikonų kandidatu, perrinkimo siekiančiu Donaldu Trumpu.

Malio prezidentas Ibrahimas Boubacaras Keita paskelbė apie savo atsistatydinimą po to, kai sukilėlių kariai šalyje pradėjo perversmą ir paėmė įkaitais jį bei premjerą Boubou Cisse. Kreipdamasis per televiziją, prezidentas taip pat pranešė, kad išformuoja vyriausybę ir nacionalinę asamblėją.

Vakarų Krante šiandien palestiniečiai rengs protestus prieš istorinį susitarimą tarp Jungtinių Arabų Emyratų ir Izraelio. Palestiniečiai vadina tai savo siekių išdavyste.

Orai.

Sportas.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.