Žinios. SAM siūlo įpareigoti savivaldybes ir gydymo įstaigas turėti apsaugos priemonių rezervą, kurio užtektų bent mėnesiui

Baltarusijos opozicijos kandidatė prezidento rinkimuose Svetlana Tichanovskaja atvyko į Lietuvą.

Baltarusijoje antrą naktį tęsėsi protestai, kuriuose gyventojai reikalauja naujų rinkimų, per kruvinus susirėmimus su milicija žuvo mažiausiai vienas protestuotojas. Apie situaciją kalbėjomės su Minske esančiu Europos humanitarinio universiteto komunikacijos vadovu Maksimu Milta.

Augant užsikrėtusiųjų koronaviruso infekcija skaičiui, Sveikatos apsaugos ministerija siūlo įpareigoti savivaldybes ir gydymo įstaigas turėti apsaugos priemonių rezervą, kurio užtektų bent mėnesiui. Pasak ministerijos, iš pradžių būtų naudojamas gydymo įstaigų turimas rezervas, o jam pasibaigus – savivaldybių administracijų sukauptos atsargos.

11 metų berniukas iš Nigerijos prieš mėnesį tapo interneto sensacija, kai jo šokio vaizdo įrašas paplito socialiniuose tinkluose. Nors gyvena skurdžiame rajone ir sulaukia bendraamžių pašaipų, mažasis šokėjas atkakliai siekia savo tikslo – šokti didžiojoje scenoje.

Vokietijos užsienio reikalų ministras šiandien lankysis Maskvoje – čia susitiks su Rusijos diplomatijos vadovu Sergejumi Lavrovu.

Iš spaudos konferencijos Baltuosiuose rūmuose apsaugos prašymu buvo trumpam išvestas JAV prezidentas Donaldas Trumpas. Trumpui žurnalistams bepasakojant apie šalies ekonomikos pasiekimus, vienu metu prie jo priėjo Slaptosios tarnybos darbuotojas ir kažką pasakė. Šis paklausė jo, kas vyksta, išklausė trumpą paaiškinimą ir, neištaręs nė žodžio, paliko spaudos konferenciją. Po kelių minučių sugrįžęs į konferenciją prezidentas pranešė, kad buvo šaudoma prie Baltųjų rūmų, Trumpas patvirtino, kad prie pastato pašautas žmogus, bet situacija suvaldyta.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.