Sportas. Orai. Lietuvos teniso čempionato finale Laurynas Grigelis stos į kovą su bene dvigubai jaunesniu varžovu

Sportas.

Artėjančiam sezonui besiruošiantis Kauno „Žalgiris“ sustiprino priekinę liniją. Žaliai baltus marškinėlius ateinančiais metais vilkės 30-metis Augustine‘as Rubitas. Lietuvos čempionai su amerikiečiu pasirašė vienerių metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar metams.

Trečiadienį po pietų Šveicarijoje buvo ištraukti 2020-21 metų sezono FIBA čempionų lygos burtai, kuriuose dalyvavo dvi Lietuvos komandos – Vilniaus „Rytas“ bei Klaipėdos „Neptūnas“.

Utenos „Juventus“ jau laimėjo du 3x3 krepšinio turnyro etapus Palangoje ir rimtai galvoja apie čempionų titulą. Žygimantas Skučas, Ignas Vaitkus, Vytautas Šulskis ir Gintautas Matulis įrodė, kad net ir naujoje krepšinio atšakoje patirtis įprastame krepšinyje praverčia. Komandos treneris Žydrūnas Urbonas tiki, kad ši ketveriukė gali eiti iki galo. Tiesa, finalinėse antrojo etapo rungtynėse kirkšnies traumą gavo vienas labiausiai turnyro atmosferą kaitinančių žaidėjų – Žygimantas Skučas. Paaiškėjo, kad ši trauma užkirto kelią jam tęsti pasirodymą Palangoje.

Kulminaciją pasiekė pirmadienį prasidėjęs Lietuvos teniso čempionatas. Rytoj finale 28 metų Laurynas Grigelis stos į kovą su bene dvigubai jaunesniu varžovu.

Ved. Gintarė Grikštaitė.

Orai.

Ved. Paulius Stravinskas.