Sportas. Orai. Leidimą sportuoti gavę Lietuvos atletai vis dar nežino, kaip treniruotėse tinkamai užtikrinti karantino taisykles

Leidimas treniruotis – nuo pirmadienio. Nuo pirmadienio Vingio stadione po penkių savaičių pertraukos galės treniruotis olimpinėms, paralimpinėms, kurčiųjų žaidynėms, pasaulio ar Europos čempionatams besirengiantys sportininkai. Vyriausybė suteikė išskirtinę galimybę aukščiausio lygio atletams patekti ne tik į atviras, bet ir uždaras sporto bazes, laikantis visų saugumo reikalavimų ir užtikrinant ne mažesnį nei 10 kv. m plotą asmeniui ir ne mažesnį nei 10 m. atstumą tarp asmenų. Tačiau daugelis atletų, kuriems jų veikla vienintelis pragyvenimo šaltinis, sako, kad sporto politika besirūpinančios organizacijos per mažai rūpinosi, kad sušvelninimai būtų priimti.

Eurolyga laukia. Šiandien posėdžiavusi Eurolygos valdyba nusprendė laukti dar mėnesį. Tik gegužės 24 dieną bus priimtas sprendimas pratęsti sezoną arba jį atšaukti. Eurolyga taip pat pasiekė susitarimą su žaidėjų asociacija. Kol čempionatas sustabdytas, atlyginimų mokėjimas yra atidėtas. Jeigu sezonas bus pratęstas, krepšininkai gaus 85 proc. numatyto atlygio, jeigu atšauktas – 80 proc. Jeigu Eurolyga prasitęstų, likusios 54 reguliariojo sezono rungtynės ir finalo aštuonetas būtų surengtas vienoje šalyje. Vilnius ir Kaunas yra tarp kandidatų surengti tokį turnyrą. Visos rungtynės vyktų be žiūrovų. Sustabdytoje Eurolygoj“ Kauno „Žalgiris“ užima devintąją vietą.

Orai.