Sportas. Orai. Valstybėms švelninant karantino sąlygas, futbolo klubai viliasi, kad jau greitai galės atnaujinti čempionatus

Šiaulių sportininkai randa būdų treniruotis. Karantinui įšaldžius Lietuvos ir pasaulio sportą, profesionalūs atletai negali sau leisti atsipūsti. Sezonas gali prasidėti bet kuriuo metu, o fizinę formą prarasti labai lengva. Nepasiduoda šiauliečiai, kurie randa būdų tęsti treniruotes. Štai lengvaatletis paralimpietis Andrius Skuja džiugina savo kaimynus, kai išeina pasitreniruoti į už daugiabučio įrengtą sektorių.

Nuo koronaviruso mirė N. Hunteris. Koronavirusas pasiglemžė Anglijos futbolo legendą. Šiandien ligoninėje mirė buvęs Anglijos rinktinės ir „Leeds United“ futbolininkas Normanas Hunteris. Jam buvo 76-erių. Į ligoninę jis buvo paguldytas balandžio 10-ąją. Su Lidso klubu gynėjas dukart tapo aukščiausio šalies futbolo diviziono laimėtoju, o 1973 metais tapo Europos taurių laimėtojų turnyro čempionu. Hunteris priklausė pasaulio čempione tapusiai Anglijos futbolo rinktinei 1966 metais, bet nei vieneriose rungtynėse nežaidė.

Futbolo klubai gamina kartoninius sirgalius. Valstybėms švelninant karantino sąlygas futbolo klubai viliasi, kad jau greitai galės atnaujinti čempionatus. Tiesa – tribūnos turėtų būti tuščios, vengiant masinių susibūrimų. Vokietijos futbolo klubas Menchengladbacho „Borussia“ jau pradėjo gamintis savo kartoninę sirgalių armiją. Šio klubo sirgaliai siunčia savo nuotraukas klubui, kad šis galėtų pasigaminti iš kartono pagamintus sirgalius, kurie ir bus susodinti stadione. Sirgaliai už tokią savo figūrą turi sumokėti apie 19 eurų. Visos surinktos lėšos bus skirtos labdarai. Vokietijos Bundeslyga sustabdyta nuo kovo 13 iki balandžio 30-osios. Neatmetama, kad šis laikotarpis gali prasitęsti.

Ved. Dovilė Šeduikytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau