Gyvenimo spalvos. Dieną skurstantiems skyrusi Rimantė Kulvinskytė nesulaikė ašarų: baisu, kad pripratome prie bejėgystės

Kovo 25-osios LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimo spalvos“ herojai – LRT televizijos ir radijo laidų vedėja Rimantė Kulvinskytė bei jos vyras Povilas Miškinis. Ne vieną skaudžią patirtį išgyvenusi pora šiandien skatina nemeluoti nei sau, nei kitiems. „Einame tūkstančius kilometrų tikinčiųjų takais, o pas močiutę Žirmūnuose – nenuvažiuojame“, – sako R. Kulvinskytė. Moters teigimu, žmonija priprato prie daugybės dalykų ir tai yra labai baisu.

Sutuoktiniai savo laiką skyrė „Betanijos“ valgyklai, veikiančiai Vilniuje. Kasdien čia tris kartus per dieną pavalgo po 150 žmonių. „Skutu bulves ir graudinuosi. Mes tokie iš dalies palaiminti, kad gyvename savo burbule: draugų, šeimos... Atrodo, aplink vien laimingos šeimos, niekam nieko netrūksta, visi savo vaikais rūpinasi, artimaisiais. Bet net nereikia už Vilniaus važiuoti, dvylika minučių nuo namų ir kitas pasaulis. Daug skirtingų pasaulių...“, – graudinosi LRT televizijos ir radijo laidų vedėja.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau