Sportas. Orai. JAV praūžė NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynės – po dramatiškos kovos LeBrono komanda palaužė Antetokounmpo ekipą

Čikagoje šįryt baigėsi NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynės. Domantas Sabonis tapo vos antruoju lietuviu istorijoje, pasirodžiusiu prestižininiame renginyje. Jo atstovaujama LeBrono Jameso komanda po dramatiškos kovos 157:155 palaužė Giannis Antetokounmpo ekipą. Lietuvis žaidė 19 minučių, per kurias pelnė 2 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

Likus dienai iki Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklos Vilniuje pradžios, korekcijos komandos sudėtyje. Po Karaliaus Mindaugo taurės turnyro paaiškėjo, kad šiame lange ekipai negalės padėti Evaldas Kairys ir Deividas Gailius.

Dar vienas medalis savaitgalį sužibo ir ant Jono Mačiulio krūtinės. Jo atstovaujama Atėnų AEK komanda Graikijos taurės finale 61:57 palaužė Patrų „Promitheas“ klubą.

Vokietijos taurės turnyre po ketverių metų pertraukos triumfavo Berlyno „Alba“ su Roku Giedraičiu. Finale ji net 89:67 nugalėjo Oldenburgo „Baskets“.