Sportas. Orai. Švedas Armandas Duplantis šeštadienį pasiekė savo – pasaulis turi naują šuolių su kartimi rekordininką

Kauno „Žalgirio“ apsilankymas Kėdainiuose praėjo be didesnių kėblumų. Iki pertraukos reikalus išsprendę žalgiriečiai svečiuose 92:63 (17:13, 32:16, 25:13, 18:21) pamokė Kėdainių „Nevėžį“. Po dvikovos su „Nevėžiu“ kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius teigė, jog jį tenkino komandos parodytas žaidimas ir džiaugėsi, jog pavyko padalinti žaidybinį laiką savo auklėtiniams. Tuo tarpu Prienų „CBet“ (10-12) krepšininkai Saulės mieste ne kartą turėjo persvarą, ne kartą ją išleido, tačiau lemiamu metu sužaidė tiksliau ir LKL čempionate iškovojo dar vieną pergalę, įveikdami „Šiaulių“ (6-16) krepšininkus 87:74 (23:14, 16:23, 23:22, 25:15).

Praėjus vos keturioms dienoms nuo to, kai varžybose Vokietijoje rimtai kėsinosi į pasaulio rekordą, švedų šuolininkas Armandas Duplantis šeštadienį uždarų patalpų varžybose Lenkijoje savo pasiekė – pasaulis turi naują šuolių su kartimi rekordininką, o jo rezultatas – 6,17 metro.

Jei vyrų krepšinyje Kauno „Žalgiris“ prieš Vilniaus „Rytą“ pastaraisiais metais įrodinėja savo pranašumą, kiek kitokia situacija yra jaunimo tarpe. Tai atsispindėjo sekmadienį vykusiame Eurolygos jaunimo atrankos turnyre, kurio finale lietuviškų komandų akistatą sostinės komanda laimėjo triuškinamai. Rytas rungtynėse triumfavo 84:63 (19:19, 21:17, 23:16, 21:11) ir tokiu būdu garantavo sau kelialapį į pagrindinį Eurolygos jaunimo turnyrą.

Sekmadienį vakare pasibaigusiose Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinėse dailiojo čiuožimo varžybose „Bavarian Open 2020" Oberstdorfe (Vokietija), Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius užėmė 1-ą vietą bei pelnė aukso medalius, tokį pasiekimą užfiksuodami pirmą kartą savo karjeroje.