(Ne)emigrantai. Tris infarktus patyręs vestuvių muzikantas, Lavrinovičiai Londone ir plaukų transplantavimas Lietuvoje

(Ne)sėkmės istorija: Vilius į Londoną priviliojo brolius Lavrinovičius, o vėliau jiems pranešė, kad baigėsi pinigai. Vilius Jastremskas – žmogus, kurio pastangomis praėjusį rudenį visose sporto naujienose nuskambėjo žinia, kad garsusis krepšinio duetas – broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai – nuo šiol žais Anglijoje ir atstovaus vienam Londono klubui. Viliaus istorija – LRT TELEVIZIJOS laidoje „(Ne)emigrantai“.

Naktimis koncertuodavusį vestuvių muzikantą sustabdė širdis: patyrė tris infarktus. Lietuvoje apie Gintautą Gudonavičių, kartais vadinamą tiesiog sceniniu slapyvardžiu „Ginciulė“, mažai kas yra girdėjęs. Tačiau tarp Airijos, o ypač Dublino lietuvių Gintautas – itin garsus žmogus. Vieni jį žino kaip ilgametį vestuvių muzikantą, kiti – kaip airių grupės „The Gangsters“ klavišininką, vairuotoją, elektriką, dailininką, statybininką, kulinarą ar kaip žmogų, išgyvenusį tris infarktus. Medikai vyrui pasakė – šįtiek daug dirbti ir naktimis nemiegoti – jau ne jo amžiui. Gintauto ir jo žmonos Laimos, kuri kultūros namų direktorės pareigas iškeitė į valytojos darbą, istorija – LRT TELEVIZIJOS laidoje „(Ne)emigrantai“.

Nors Dubajuje Vytauto karjera vešėjo, viskas pasisuko netikėta linkme: grįžo ir įkūrė pirmąją plaukų transplantacijos kliniką. Lygiai prieš metus LRT TELEVIZIJOS laidoje „Emigrantai“ buvo rodyta istorija apie Vytautą Dockų ir jo mylimąją Taurą. Tuo metu jie abu gyveno Jungtinių Arabų Emyratuose, Dubajuje. Nors lietuvių poros gyvenimas ten atrodė pavydėtinas ir grįžti į Lietuvą įsimylėjeliai neplanavo, viskas pasisuko netikėta linkme. Šiandien Vytautas LRT TELEVIZIJOS laidoje „(Ne)emigrantai“ save vadina grįžusiu emigrantu. Medicininį išsilavinimą turintis lietuvis gimtinėje įkūrė pirmąją plaukų transplantacijos kliniką.

Ved. Orijus Gasanovas ir Akvilė Kavaliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau