(Ne)emigrantai. Ilgi kilometrai Amerikoje, stulbinama Jovitos transformacija ir atsibodusios Tailando palmės

Pirmoji vakaro istorija – apie Zenoną, išvykusį už Atlanto. Gavęs taip vadinamąją žalią kortą, Zenonas išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas, kur gyvena iki pat šiol. Vyras prisimena iš pradžių nė nesupratęs, kam skirta toji žalia korta, tačiau draugų paragintas, užpildė paraišką. Neilgai trukus, į Zenono pašto dėžutę įkrito storas laiškas su kvietimu atvykti į JAV. Šiuo metu Zenonas verčiasi sunkvežimio vairuotojo, arba „trokisto“, darbu, o slapčia konstruoja lėktuvą – tai slapta vyro aistra.

Į Jungtinę Karalystę mergina atvyko vos sulaukusi pilnametystės. Pirmasis darbas, kurio Jovita griebėsi ir kurį dirbo ketverius metus, – skrajučių dalyba. Būtent šio darbo metu, kuomet reikėdavo nueiti ilgus atstumus, moteris numetė kelias dešimtis kilogramų ir, kaip pati sako, nejučia pradėjo savo sportininkės karjerą. Dabar Jovita veda grupines treniruotes Londono lietuvaitėms, rengia sveikatingumo projektus.

Pabaigai – rubrika „Sveiki sugrįžę“. Tailande ne vienerius metus praleidę Agnė ir Jurijus pasiryžo grįžti namo: „Pasiilgome ne tik šeimos ir draugų, bet ir keturių metų laikų.“

Ved. Orijus Gasanovas ir Akvilė Kavaliauskaitė.