LRT RADIJO žinios. Prieš 10 metų galutinai sustabdyta Ignalinos atominė elektrinė

Prieš 10 metų, 2009 gruodžio 31-ąją buvo galutinai sustabdyta Ignalinos atominė elektrinė. Tuo metu jėgainėje dirbo daugiau kaip 2 tūkst. darbuotojų.

Kai kuriems pasaulio miestams atsisakant fejerverkų, Vilniaus valdžia juos trumpina iki kelių minučių. Šis klausimas bus svarstomas ir kitais metais.

Naujųjų metų išvakarėse LRT radijas paklausė žmonių, kaip jie sutinka šią šventę. Vieni sostinėje kalbinti sako, kad jiems labiausiai patinka Naujuosius sutikti namuose, kiti mėgsta planuotis išvykas už miesto ribų.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel teigia su klimato kaita kovojanti iš visų jėgų, kad ateinančios kartos galėtų gyventi taikiai ir klestėdamos.

Išpuolį rabino namuose Niujorko valstijoje savaitgalį surengęs ir penkis žmones nužudęs užpuolikas pildė žurnalą, kuriame buvo užuominų apie antisemitizmą ir Hitlerį.

Buvęs JAV viceprezidentas Joe Bidenas teigia, kad jeigu taptų demokratų kandidatu kitąmet vykstančiuose prezidento rinkimuose, svarstytų galimybę kandidatu į viceprezidentus pasirinkti respublikoną.

Kinijos telekomunikacijų bendrovė „Huawei“ teigia, kad svarbiausias jos tikslas kitais metais yra išlikti, nes šių metų pardavimų rezultatai yra prastesni nei planuota.

Ved. Rytis Rakauskas