„Labas rytas, Lietuva“ II d. Kultūrinio ir istorinio paveldo pažinimas per bažnyčias: ar Lietuva tinkamai išnaudoja religinį turizmą?

Svečias. Šįryt studijoje vieši projekto „Kurk Lietuvai“ vadovai Inga Urbšytė ir Vytautas Vaitiekūnas. Pašnekovai pasakoja apie religinį turizmą ir jo galimybes Lietuvoje. Štai V. Vaitiekūnas teigia, jog Lietuvos sostinėje yra tokių objektų, kurie savo reikšme prilygsta pačiai Portugalijoje esančiai Fatimos vietovei, o Šiauliuose esantis Kryžių kalnas – analogų neturinti lankytina vieta, galinti tapti religinio turizmo traukos centru.

Jamala – „It's me, Jamala“.

Parduotuvės įrengimas. Ar žinote, kaip yra įrenginėjami prekybos centrai? Kviečiame pasidairyti po dar nedirbančią parduotuvę – projektų vadovė Aistė Kazevičiūtė papasakos apie darbą, kuriame gali prireikti žinių apie elektros instaliacijas, stelažų konstrukcijas, pirkėjų įpročius ir originalius reklamos sprendimus.

„Antikvariniai Kašpirovksio dantys“ – „Sniego senio arija“.

Rytas su muzika. Grupė „Garbanotas“ skiria dainą visoms senelėms.

Charlie Chaplino karjeros pradžia. Tyliojo filmo simbolis Charlie Chaplinas gimė 1889-aisiais, o jo, kaip aktoriaus, karjeros pradžia žymima 1913-ųjų gruodžio 16. Jis išgarsėjo visame pasaulyje, o jo karjera tęsėsi 75-erius metus, nuo pat karalienės Viktorijos laikų. Ch. Chaplinas kūrė, rašė ir vaidino savo filmuose.

Mahmood – „Soldi“.

„Daddy Yankee & Snow“ – „Con Calma“.

„Little Mix“ – „Christmas“.

Ved. I. Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau