Mūšio laukas. Galimi Kremliaus žaidimai balsavime dėl „Brexito“ ir trečia brangiausia sąskaita Lietuvos kariuomenės istorijoje

„Brexitas“ ir Kremliaus propaganda – kiek britų valią nulėmė Rusijos įsikišimas? Kremlius puikiai sugeba surasti pažeidžiamus visuomenės aspektus, kurie skatina žmonių baimes arba nepakantumo jausmą – atskleidžia vienas laidos pašnekovų. Jungtinės Karalystės piliečiai dar prieš kalėdas turės apsispręsti, kas juos išves iš „Brexito“ chaoso – konservatoriai ar leiboristai. Rinkimų fone iškilo ir skandalingų liudijimų, kad pirmą kartą balsuodami dėl „Brexito“ britai buvo apgaudinėjami ir kad tam daug įtakos galėjo turėti Kremliaus žaidimai. Apie visa tai – analizė su Prahoje ir Londone dirbančiais analitikais.

Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse pasirašyta istorinė sutartis. Už daugiau nei 100 milijonų įsigytas trečias brangiausias prikinys kariuomenės istorijoje, naujasis ginklas – amerikietiški visureigiai. Ką gali šie visureigiai buvo galima įsitikinti Londone vykusioje karinės technikos parodoje.

Ved. Aleksandras Matonis ir Deividas Jursevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau