Mūšio laukas. Galimi Kremliaus žaidimai balsavime dėl „Brexito“ ir trečia brangiausia sąskaita Lietuvos kariuomenės istorijoje

Brexitas“ ir Kremliaus propaganda – kiek britų valią nulėmė Rusijos įsikišimas? Kremlius puikiai sugeba surasti pažeidžiamus visuomenės aspektus, kurie skatina žmonių baimes arba nepakantumo jausmą – atskleidžia vienas laidos pašnekovų. Jungtinės Karalystės piliečiai dar prieš kalėdas turės apsispręsti, kas juos išves iš „Brexito“ chaoso – konservatoriai ar leiboristai. Rinkimų fone iškilo ir skandalingų liudijimų, kad pirmą kartą balsuodami dėl „Brexito“ britai buvo apgaudinėjami ir kad tam daug įtakos galėjo turėti Kremliaus žaidimai. Apie visa tai – analizė su Prahoje ir Londone dirbančiais analitikais.

Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse pasirašyta istorinė sutartis. Už daugiau nei 100 milijonų įsigytas trečias brangiausias prikinys kariuomenės istorijoje, naujasis ginklas – amerikietiški visureigiai. Ką gali šie visureigiai buvo galima įsitikinti Londone vykusioje karinės technikos parodoje.

Ved. Aleksandras Matonis ir Deividas Jursevičius.