Stilius. Eiles rašantis kunigas Benas Lyris: suvokimas apie laimę neretai ateina tik jai pasibaigus (su vertimu į gestų k.)

Ar gyvenimas be kančios – utopija? Poetas ir kunigas Benas Audrius Martusevičius-Lyris pastebi, dažnai žmogus supranta kad buvo laimingas, tik tada kai ta laimė jau baigėsi. Kauno klinikų kapelionas, pats išgyvenęs sunkią ligą, pataria į viską žiūrėti kiek paprasčiau. Kaip to išmokti ir kaip nepražiopsoti laikotarpio, kai esi laimingas?

Kokią naudą teikia atgijusi piligrimystės mada? Piligriminiu Šv. Jokūbo Ispanijoje keliu eiti tapo madinga. O dažnas, nužingsniavęs šimtus kilometrų, prisipažįsta atradęs save iš naujo. Taip atsitiko dainininkui Vaidui Baumilai. Panašiai susiklostė ir sesėms Editai ir Jurgitai Čepulytėms, netekusioms artimiausių žmonių, jos irgi pasiryžo 800 km žygiui. Koks ėjimo tikslas, kas žygio metu dedasi galvoje ir širdyje ?

Agnė Zuokienė: parašiau pareiškimą skyryboms ir išvažiavau į oro uostą. Žymios Vilniaus poros skyrybas stebi pusė Lietuvos. Bet verslininkė ir visuomenininkė Agnė Zuokienė atvirai sako, kas jai padeda išgyventi. Išbandžiusi savo jėgas slaugos studijose ir darbą hospise, moteris tiki tarnystės nauda. Kokiam dar sudėtingam žygiui ji ruošėsi atsidūrusi gyvenimo kryžkelėje? Ar tarnystė padeda išlyginti nuoskaudas ir išspręsti problemas?

Ved. Violeta Baublienė.