Labas rytas, Lietuva II d. Donatas Paulauskas apie stereotipišką vyriškumą: vyrai vis dar laiko save šeimos galva

Stereotipai apie vyriškumą. Kai kalbame apie lyčių lygybę, vartojame daugiskaitą, tačiau realybėje šiuo klausimu linkstama galvoti tik apie moterų lygybę. Su tuo susijusi ir dabartinė situacija visuomenėje, kai moterų vaidmuo kinta, nebegalvojama tik apie namų šeimininkės ar kokį kitą įsisenėjusį stereotipą, tačiau vyrų vaidmuo tarsi nepakitęs: vyrai vis dar laiko savo šeimos galva, maitintoju, siekiančiu karjeros. Apie tai kalbamės su knygos „Kam reikalingi verkiantys vyrai?“ autoriumi Donatu Paulausku.

Rytas su muzika. Šįryt studija pilna – joje visas būrys choro „Ave Vita“ narių. Kartu su gera nuotaika užkrečiančia muzika, chorų vadovai pristato jau rytoj Šiauliuose prasidedantį Studentų chorų festivalį.

Juvelyrika – ne tik nešioti. Nors kitai mūsų laidos herojei tėvai sakė, kad tokia veikla nerimta, Ernesta Statkutė visuomet žinojo, kad dirbs kūrybišką darbą. Asmeninė trenerė, interjero dizainerė, o dabar – ir juvelyrė. Aktyviai keliose veiklose besisukanti mergina sako nuobodžiauti neturinti kada. Juvelyrė pirmenybę teikia estetikai, kuriančiai savitą, stiprią energiją, o ne funkcionalumui. Jos papuošalų nebūtina devėti – mažąją skulptūrą primenančius darbus galima tiesiog nešiotis su savimi arba laikyti namie. Jos vizitinė kortelė – dirbinius puošiantys gyvenimo patarėjai.

Ved. Ugnė Siparė.