Žinios. Gedimino kalne rastas Sierakausko ir žmonos Apolonijos vestuvinis žiedas – vienas vertingiausių radinių

Seime „Šnipų mainų“ įstatymas. Seimas balsuos ar priimti Baudžiamojo kodekso pataisas, kurios detalizuotų prezidento teisę suteikti malonę nuteistajam, įtrauktam į susitarimą dėl žvalgų mainų. Naujienų agentūros BNS šaltinių teigimu, Baudžiamojo kodekso pataisa susijusi su planuojamais Lietuvos ir Rusijos mainais, apsikeičiant šiuo metu kalinamais piliečiais.

Sierakausko žmonos prisiminimai knygoje. Šįvakar Nacionaliniame muziejuje pristatomi pirmą kartą į lietuvių kalbą išversti 1863 metų sukilimo vado Zigmanto Sierakausko žmonos atsiminimai apie vyrą, šeimą ir sukilimą. Sierakauskų vestuvinis žiedas su išraižytais vardais Zigmantas ir Apolonija buvo rastas Gedimino kalne per archeologinius kasinėjimus ir yra vienas vertingiausių radinių tiriant sukilimo dalyvių palaikus.

„Lufthansos“ stiuardų streikas. Didžiausios Vokietijos aviakompanijos „Lufthansa“ lėktuvus aptarnaujančių stiuardų ir stiuardesių profsąjunga rengia dvi paras truksiantį streiką. Dėl jo bus atšaukta apie 1300 skrydžių. Prognozuojama, kad šiandien bus atšaukta apie 700 skrydžių ir dar apie 600 rytoj. „Lufthansos“ stiuardai reikalauja didesnių algų ir galimybių pakeisti laikinus įdarbinimo kontraktus nuolatiniais.

Prasideda kino festivalisSCANORAMA“. Šįvakar kino teatre „Forum cinemas Vingis“ prasideda Europos šalių kino forumas „Scanorama“. Tai galimybė pamatyti pasaulio kino festivalių naujienas, o „Scanoramą“ užvers lietuviško filmo Manto Kvedaravičiaus „Partenonas“ nacionalinė premjera.

Orai. Sportas. Ved. Ignas Andriukevičius.